TwilightSaga

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TwilightSaga

RPG Forum

2 posters

--TaNıŞmA--

mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

--TaNıŞmA-- Empty --TaNıŞmA--

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 4:10 pm

Yine çok susamıştım ama artık kararlıydım bir insan öldüremezdim sususluğumu biraz olsun bastırmak için iki aslanın kanını içtim ama iğrenç tatları vardı bir insanın kanının yerini tutamazdı. Susuzluğumu unutmak için ormanda koşuyordum yine tanımadığım sesler kafamda dolaşıyordu buna durdemek artık okadarda zor gelmiyordu ama içlerinden birinin sesi bende merak uyandırmıştı bir kurt sesiydi bu dişi bir kut ne olduğuna bakmak için onadoğru koşmaya başladım...
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

--TaNıŞmA-- Empty Geri: --TaNıŞmA--

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 4:25 pm

Ani sinirlerime hakim olamaz hale gelmiştim içimde çözemediğim bir korumacılık wardı kendime hakim olamıyordum artık sanki beni ben değilde bir başkası kontrol ediyo gibi.ardından hislerimin bana birşeyler göstermeye çalıştığını farkettim vücudum bir başka tarafa yönleniyordu koku alqılarım tek bi yer üzerinde yğunlaşıyormuş qibi hissediyordum kulaklarım bazı sesler duymaya başlamıştı bense sadece bunları hisseden cansız bi varlık qiibi hissetmeye başlamıştım kendim o koskoca vücudun içinde bir hiçtim..ve bu acı vericiydi.Ve en kötüsüde benim yumuşak sert olmayan ruhum içinde koskoca bir canavar barınıyordu sanki kendimi bir yaratık olarak düşündüğümde kendimi hiç olmadığım kadar çaresiz hissetmeye başlamıştım artık...Hislerimi takip ettim ve bir vampir ile sonsuzluk arasında ki hayata qelmiştm.
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 5:41 pm

Sonunda onun yanına varmıştım tam düşün düğüm gibi bu bir kurtkadın.Bana dik dik bakıyordu ama bana bişey yapamazdı tek başına küçük zararsız bir köpecikti.Aklından neler geçirdiğini kısa bir süre doyamadım neler oluyordu yoksa yeteneyim yok mu oluyordu.Evet tekrar fuymaya başladım bnm kim olduğumu merak ediyordu."Bu seni ilgilendirmez köpecik" dedim...
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 6:03 pm

Ona merakla ve onun banabaktığı acımanın bin Katı sertlik,snir ile qözlerimi üzernden ayırmıyordum her saniyede bir hırlama sesleri qeçiyordu aramızda..merak ediyordum acaba ne kadar sert qöründüğü kadar normal mi yoksa beni öldürebilecek kadar sonsuz bi qücemi sahip...ona anında tepki veremezdim ..TAm bir karmaşa,çıkmazın içerisindeydim artık..onu qözümde küçültemezdim çnkü..zarar qörebilirdm..bununda yanı sıra korkusuzca dışımdaki canavarı harekete qeçireblirdm..sonuç ne olacaktı..bu kafamı karıştırıyordu..sözleri bni küçümsemesi..bni daha fazla snirlendiriyordu..ama ürktüm..başka bir tarafa yöneldim ama..korkusuz olmalıydım bu karmaşadan nasıl çıkmalıyım bilemiyordum....
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 6:09 pm

Benim sonsuz bir güce sahip olup olmadığımı merak ediyordu "Evet sahibim" dedim bu sözüm onu ürkütmüştü .Ama belli etmiyordu yada o öle düşünüyordu güldüm. Ağzımdan ufak bir hırlama çıkarttım başka tarafa yöneldi ama hemen onun önüne geçtim bu onu daha çok tedirgiin etti."Benden korkmana gerek yok köpecik "dedim yine bana sinirlenmişti ama belli etmiyordu...
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 6:12 pm

Her Tepkim heR hareketim onu DAha da tatrik eTmeye bşlamıştı aRtık qeri Dönüşü yoktu.. Bu bir Savaş haline qirMişti..BnSe Hırlamak Dışında hiçbirŞey yapamaz haLe qelmiştm..aMa bu kadAr aŞağılama yeTErliydi..vE en Sonunda "Hayatın neler qöstereceği belli olmaz belki o köpecik seni parçalar ne dersin..!"dedim aşağılayarak..Tepkisini cok merak ediyordum..Belki SAldıracaktı bana..bilmiyordum...Ona qöre bir dişi kurt'çuğun Onunla boşuna çabalaması qibi qeliyordu oysaki o benim kadar bile qücü olmayan bir hiç diye adlandırılan bir insanın esiri qbiydi artık..ona karşı cesaretini kullanamaz hale qeliyordu...(: bu qülünçtü ve beni biraz cesaretlendirdi.
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 6:41 pm

Bu olmaz o konuşmuştu normalde kurtlar konuşamaz ama o bana "Hayatın neler qöstereceği belli olmaz belki o köpecik seni parçalar ne dersin..!" demişti bende "Merakla bekliyorum"dedim küçünseyerek onun aklında sevgilim vardı bir insan bu beni aciz yapıyormuş buna çok kızmıştım ona yavaşca vurdum ama o karlıdaki ağaca carptı oww olamaz bu kadar güçsüz olamazdı güldüm.
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 6:47 pm

aşağılanma duyqusu insani yönümede yansımıştı artıK canavarlığımı Kendi hislermle kullanmanın vaKti qelmişti ona doğru saldırdım Muhteşem bir sini sarmıştı yüm bedenimi,ruhumu,düşüncelerimi.artıK canavarımla Bir bütündm ve bu tavrımdan qurur duyuyordum..ne kadar qüçlü olabilirdiki...Onu dişlerimle yakaLadım ve kısa sürelide oLsa zarar qörmesini sağlamıştım..zaman kazandım ve saldırmaya başlamıştım..
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 6:51 pm

Onu çok kızdırmıştım bana ani bir saldırı yaptı ve ben bu düşünceyi yine okuyamamıştım.Kolumu dişlerinin arasına aldı bu biraz gıdıklamıştı.Ama artık düşüncelerini daha dikkatli okuyordum bana saldırmayı planlıyordu.Onu tuttum ve "Sana zarar vermek istemiyorum" dedim...
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 6:53 pm

bu laFı Açıkçası Beni qüldürmüştü Komkdi ama Bitkn düşmüştüm..Ve başka biR zaman qerçekten daha cok Zarar vErebileceğimi düşündüm Ve oNa çaRpaRak oRAdan uZakLaştım..
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 6:58 pm

Benden uzaklaşıyordu ama nedense içimden onu takip etmek geldi ve de öyle yatım.Ona durmasını söylüyordum ama durmuyordu .En sonunda biraz daha hızlandım ve onu yakaladım."Köpecik ne kadar yavaşsın"dedim
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 7:06 pm

ArTık Bu kadAR SAbır Sanırsam Bir KurT için yeTerinden FaZlaydı BişiYler yapManın Zamanı qelmişTi uzaKlaşır qibi DAvrandıM Ve oNa saLdırDım ne yaptığımı Bilmez HaldEydim SiniRime yenik DÜŞtüm Acıma duyqum TAmamen Yok Olmuştu Her ne KAdar aLay konuSu olursaM oLayım VÜcuDum oNa qöre cok daha büyük Ve cOk DAha KuvveTli qörünüyoRdu..Bir ARa yaTtığı yeRden KalkmaDığını FArKEttim Ve oRadan uZaklaşTım...
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 7:14 pm

Ne kadar akılsız bir köpek vampirlerin istediği kadar hareketsiz durabildiğini bilmiyormu.Yerimden kalkıp yine ona yetiştim"Hala anlamadın mı sen bana birşey yapamazsın" dedim daha çok sinirlendi ve tekrar saldırdı ama bu sefer onu havada tuttum ve kafasını yere dayadım ve tekrar "Sana zarar vermek istemiyorum" dedim artık kavga etmiyecekti bunu aklından okuyabiliyordum ve konışmaya başladı...
    pınaR(:
    pınaR(:
    İnsan
    İnsan

Mesaj tarafından pınaR(: Salı Şub. 02, 2010 7:23 pm

Artık ondan qerçekten korkmaya başlamıştım işin daha da doğrusu onu artık ciddiye alıyordum ve ona bir hiçmiş qibi saldıramazdım onun tepkilerine qöre hareket etmem bu durumda onu tanımam qerekiyor muş gibi hissediyordum..onun bu aşağılayıcı tavrı beni her an dahada snirlendiriyor..daha da saldırqan hale qetiriyordu..karmaşa içerisnde sessizce kaldım..ve daha sonra konuşmaya başladım artık benden uzak dur..seninle oynayacak kadar boş vaktim yok benim dedim ve artık uzaklaşmayı başaracak qibi hızlandım..    
    mannaq3
    mannaq3
    Administrator
    Administrator

Mesaj tarafından mannaq3 Salı Şub. 02, 2010 7:29 pm

Artık bundan sıkılmıştım ama artık beni çiddiye almaya başlamıştı bu iyi bişey tekrar peşinden koştum onun boş vakti yokmuş fakat benim önümde koskoca yüzyıllar vardı tekrar onu yakaladım"Benden böyle kaçamazsın, sadece seninle konuşmak istiyorum"dedim

Forum Saati Çarş. Eyl. 18, 2024 10:10 pm